دسته بندی محصولات

برگزاری وبینار آموزشی

1399/01/26

شرکت برگ سیستم در نظر دارد به منظور استفاده کارآمدتر از قابلیت های نرم افزار یکپارچه ERP، نرم افزار حقوق و دستمزد و نرم افزارهای صنایع پخش و خرده فروشی، دوره های مجازی با سرفصل های منتخب به صورت رایگان برگزار نماید.

 

برگ سیستم همواره بر برابری سطح دانش کاربران با کارشناسان نرم افزار تاکید داشته و با تمرکز بر انجام آموزشات جامع، همواره سعی بر مستقل کردن کاربران نرم افزار، از تیم پشتیبانی نرم افزارها نموده است. بنابراین طی آخرین اقدامات انجام شده، تصمیم بر برگزاری آموزش های از راه دور به منظور افزایش دانش نرم افزاری، بدون صرف هزینه و رفت و آمد گرفته شد.

 

رویکردهای آموزشی

آموزش ها با دو رویکرد اجرا می گردند:

رویکرد اول با توجه به تجربه تیم پشتیبانی برگ سیستم، شامل مفاهیمی است که تشخیص داده شده است می تواند برای اکثریت مخاطبین حائز اهمیت باشد.

رویکرد دوم که سهم بسیار زیادی در انتخاب سرفصل های آموزشی را داشته است، شامل معرفی قسمت های کمتر شناخته شده از نرم افزارها توسط کاربران است. با توجه به تعدد قابلیت نرم افزارها، طبیعی است که بسیاری از قسمت ها تا به حال مورد شناخت و استفاده قرار نگرفته باشد. بنابراین در رویکرد دوم سعی داریم تا با آموزش قسمت های کمتر شناخته شده، دانش نرم افزاری مخاطبان محترم را ارتقاء ببخشیم تا حداکثر استفاده از قابلیت های نرم افزار در سازمان ها صورت پذیرد.

 

آموزشات از بخش های کاربردی نرم افزارها با تاکید بر مفاهیم حسابداری، خزانه داری، انبار، فروش، پخش مویرگی، خرده فروشی و صدور احکام صورت می پذیرد.

نحوه برگزاری

وبینارهای آموزشی در جلسات حداکثر 1 ساعته به منظور بهره وری بالاتر از مفاهیم آموزشی برگزار می گردد. در انتهای هریک از جلسات، زمانی به منظور پرسش و پاسخ تخصیص داده می شود.

مخاطبین

مخاطبین جلسات با توجه به موضوعات آموزشی به سه گروه مشتریان با قرارداد پشتیبانی، کاربران فاقد قرارداد پشتیبانی و عمومی تقسیم می گردند. مشتریان شامل کاربران شرکت های دارای قرار داد پشتیبانی با برگ سیستم می باشند. کاربران فاقد قرارداد پشتیبانی، کاربرانی میباشند که از نرم افزارهای ارائه شده توسط شرکت برگ سیستم استفاده مینمایند اما قرارداد پشتیبانی ندارند و گروه عمومی نیز شامل تمامی افراد علاقه مند به یادگیری نرم افزار ERP، حقوق و دستمزد، پخش گرم، پخش سرد و پوز فروشگاهی از صنایع مختلف نظیر پخش و پخش مویرگی، تولید، بازرگانی، خرده فروشی و ارائه دهندگان سرویس و خدمات میباشند.

ارائه مدرک

در پایان دوره های آموزشی، آزمون جامعی از هریک از نرم افزارها به صورت جداگانه برگزار می گردد و در صورت شرکت و پذیرفته شدن در آزمون ها، مدرک هریک از نرم افزارها به کاربران محترم اعطا می گردد. آزمون فقط ویژه مشتریان با قرارداد پشتیبانی برگزار می گردد.

نحوه ثبت نام

شرکت برگ سیستم در نظر دارد جلسات آموزشی را دوشنبه های هر هفته اجرا نماید و اولین جلسه آموزشی، روز دوشنبه اول اربیهشت ماه 1399، با موضوع طراحی گزارش مقدماتی از ساعت 14 الی 15 ویژه مشتریان دارای قرارداد پشتیبانی برگزار میگردد. متقاضیان محترم شرکت در اولین وبینار آموزشی می توانند از طریق آدرس ایمیل webinar@bargsys.com اقدام به ثبت نام نمایند.  

 

جهت ثبت نام در هر جلسه آموزشی کافیست ایمیلی با موضوع "متقاضی شرکت در وبینار" به همراه نام و نام خانوادگی و نام سازمان به آدرس webinar@bargsys.com ارسال نمایید. لطفا دقت نمایید که ثبت نام برای هر دوره تا حداکثر 1 روز پیش از جلسه آموزشی صورت پذیرد. پس از دریافت ایمیل، لینک وبینار برای شما ارسال می گردد.

 

روند ثبت نام برای جلسات اولیه به نحو توضیح داده شده میباشد. در صورت تغییر در روند ثبت نام، اطلاع رسانی های بعدی انجام خواهد پذیرفت.

 

"با شرکت در نظرسنجی جلسات آموزشی انجام شده پس از هر جلسه، امکان ارتقاء سطح آموزشات برای تیم آموزشی برگ سیستم مقدور می گردد. لطفا با ثبت نظرات خود، ما را در ارائه سرویس های آموزشی بهتر یاری نمایید."

در مورد این مطلب نظر دهید. ایمیل و شماره تماس فقط برای مدیریت نمایش داده می شود.