دسته بندی محصولات

معرفی محصول جدید ERP تحت وب شرکت لوگو برای دوران دورکاری

1399/01/17

ضمن تبریک سال جدید و آرزوی سلامتی برای شما مخاطب گرامی به استحضار می رساند شرکت برگ سیستم  پویا ارائه دهنده محصولات  ERP شرکت لوگو پیشنهاد ویژه ای را در خصوص نرم افزار یکپارچه تحت وب در شرایط به وجود آمده برای کسب و کارها و نیاز به دورکاری کاربران آماده ارائه دارد.

یکی از موارد بسیار مهم در شرایط بحران و دور کاری، امکان بکار گیری از یک ERP مناسب جهت استفاده نیروی حرفه ای و متخصص بدون حضور فیزیکی و عدم تغییر در روند عادی کار می باشد. کاربران واحدهای مالی، فروش، تامین و تدارکات و ... از مهمترین استفاده کنندگان یک نرم افزار جامع و یکپارچه به عنوان نیروهای کلیدی و تاثیر گذار در فرایندهای جاری شرکتها هستند که می توان با استفاده  از یک ERP تحت وب بدون حضور فیزیکی، از خدمات آنها بهره برد.

در محصول ERP جدید و تحت وب شرکت لوگو کاربران می توانند از هر وبگرد و مکانی به سیستم دسترسی داشته و امور جاری خود را به صورت دورکار انجام دهند. مهاجرت به ERP تحت وب شرکت لوگو حتی برای استفاده کنندگان ERP های تحت سرور این شرکت، تغییری در زیر ساخت و اطلاعات سیستم ایجاد نکرده و امکان استفاده از آن را در هر مکانی مقدور می سازد.

واحد فروش شرکت برگ سیستم پویا آماده ارائه مشاوره لازم در خصوص راهکارهای یکپارچه و محصول جدید ERP تحت وب شرکت لوگو می باشد

لازم به ذکر می باشد شرایط و تخفیف درنظر گرفته شده محدودیت زمانی دارد.

در مورد این مطلب نظر دهید. ایمیل و شماره تماس فقط برای مدیریت نمایش داده می شود.