دسته بندی محصولات

سوالات متداول

سوالات متداول
سوالات متداول

  1- نرم‌افزار ERP لوگو یک نرم افزار بومی سازی است یا توسط استاندارد های خارج از کشور تولید شده است؟

نرم‌افزار ERP شرکت لوگو اساساً ترکیه­‌ای می‌باشد ولیکن با توجه به سابقه 15 ساله در ایران، تمامی لایسنس‌های قابل ارائه توسط شرکت برگ سیستم مطابق با استانداردهای ایران می‌باشد. لایسنس‌­ها علاوه بر ترجمه فارسی، دارای تقویم شمسی، جداول راست به چپ و مطابق با استاندارهای مالی و مالیاتی ایران می­‌باشند.  

2- آیا لوگو از تکنولوژی Virtualization پشتیبانی می کند؟

بله

 3- چرا استفاده از نرم افزار ERP در سازمان ها توصیه می شود؟

جواب این سوال بسیار گسترده است و عنوان بسیاری از مقالات و تحقیقات مرتبط با ERP می‌باشدکه عمیقاً به این مبحث پرداخته شده است. لذا تنها در چند جمله نمی‌­توان به طور کامل حق مطلب را ادا کرد ولیکن به طور مختصر و در حد گنجایش پاسخگویی در اینجا می‌توان به مزیت یکپارچگی اشاره کرد. وجود ERP در سازمان باعث یکپارچگی در فرآیندها و رویه روالکاری می‌­شود که به دنبال این یکپارچگی گزارشات جامع و کامل به مدیریت ارائه خواهد شد. با وجود ERP، کارهای تکراری روزمره جای خود را به بررسیها تحلیلی می‌دهد که خود باعث رشد سازمان خواهد شد.

4- برای استفاده از نرم افزار ERP چه پیش نیازهایی در سازمان باید وجود داشته باشد؟

پیش‌نیازها به 2 بخشزیرساختی و فرهنگی تقسیم می‌­شود. بخش زیر ساختی شامل بستر مناسب از جمله سرور، بستر اینترنت و .... می‌باشد که با توجه به نوع نرم­‌افزار پیشنهاد شده متفاوت می­‌باشد. بخش فرهنگی که یکی از مهمترین عوامل موفقیت در پروژه‌های ERP می‌باشد و متاسفانه کمتر به آن توجه می­‌شود مربوط به آمادگی سازمان برای پیاده‌سازی نرم‌افزار ERP، حمایت مدیریت همچنین همکاری همه جانبه پرسنل برای قبول سیستم جدید می­‌باشد.

5- آیا نرم افزار ERP  قابلیت ارتباط با سایر راهکارهای کسب و کار را دارد؟

  در رابطه با نرم‌افزارهای شرکت لوگو این امکان وجود دارد که با سایر نرم‌افزارها یکپارچگی صورت پذیرد اما پاسخ به این سوال بسته به سیاست‌های شرکت تولید کننده نرم‌افزار، می‌تواند مثبت یا منفی باشد.

 6- وضعیت پشتیبانی ERP چگونه است؟

در رابطه با نرم‌­افزارهای شرکت لوگو، پشتیبانی به 2 بخش لایسنس و عملیاتی تقسیم می­شود. پشتیبانی لایسنس سالیانه برای دریافت ورژن­های جدید نرم­افزار که هر 7هفته توسط شرکت لوگو منتشر می­‌شود تعلق دارد که شرکت مشتری بنا به صلاحدید خود می‌تواند آن را تهیه نماید یا از آن صرف نظر کند. پشتیبانی عملیاتی شامل سطوح مختلفیمی‌باشد که مشتری سالیانه بنا به نیاز خود مناسب‌ترین سطح را انتخاب می‌نماید.

 

در مورد این مطلب نظر دهید. ایمیل و شماره تماس فقط برای مدیریت نمایش داده می شود.

شرکت برگ سیستم، در حال حاضر علاوه بر این که نماینده رسمی فروش، پیاده­‌سازی، بومی­‌سازی، سفارشی‌سازی و تنها عامل اعطای نمایندگی شرکت ترکیه­‌ای لوگو در ایران می­‌باشد، خود نیز محصولاتی نرم‌افزاری جدیدی را تولید می‌نماید که هم به صورت مستقل قابل استفاده هستند و هم به صورت یکپارچه با نرم افزار های ERP شرکت لوگو، قابلیت کارکرد دارند که لیست این محصولات در وب سایت قابل مشاهده است.

شرکت برگ سیستم ارائه دهنده  نرم افزار های ERP در صنایع مختلف از جمله پخش و توزیع ، خرده فروشی، فروشگاهی، تولیدی، بازرگانی و پیمانکاری، در سال 1390 تاسیس شد. این شرکت نماینده رسمی محصولات ERP شرکت ترکیه‌ای Logo Business Solution می‌باشد. کارشناسان شرکت برگ سیستم از سال 1383 تجربه پیاده‌سازی نرم‌افزارهای Logo از جمله Tiger 3 Enterprise ،Tiger 3 ،Go 3  را دارا بوده و پروژه‌های مهمی را چه در سطح ملی و چه در سطح بین‌المللی به سرانجام رسانده‌اند.