فرصت های شغلی برگ سیستم

فرصتهای شغلی موجود در برگ سیستم در حال حاضر به شرح جدول زیر می باشد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با هر فرصت شغلی لطفاً بر روی آن کلیک نمایید و در صورت تمایل به همکاری رزومه خود را به آدرس HR@BARGsys.com ارسال نمایید یا از طریق وب سایت فرم استخدام را تکمیل نمایید.

کد شغل

عنوان شغل

مدیر مربوطه
BR.SLS.03

کارشناس فروش نرم افزار ERP

مدیر فروش
BR.IMP.02

کارشناس پیاده سازی ERP

مدیر پروژه

 

 

در مورد این مطلب نظر دهید. ایمیل و شماره تماس فقط برای مدیریت نمایش داده می شود.

شرکت برگ سیستم، در حال حاضر علاوه بر این که نماینده رسمی فروش، پیاده­‌سازی، بومی­‌سازی، سفارشی‌سازی و تنها عامل اعطای نمایندگی شرکت ترکیه­‌ای لوگو در ایران می­‌باشد، خود نیز محصولاتی نرم‌افزاری جدیدی را تولید می‌نماید که هم به صورت مستقل قابل استفاده هستند و هم به صورت یکپارچه با نرم افزار های ERP شرکت لوگو، قابلیت کارکرد دارند که لیست این محصولات در وب سایت قابل مشاهده است.

شرکت برگ سیستم ارائه دهنده  نرم افزار های ERP در صنایع مختلف از جمله پخش و توزیع ، خرده فروشی، فروشگاهی، تولیدی، بازرگانی و پیمانکاری، در سال 1390 تاسیس شد. این شرکت نماینده رسمی محصولات ERP شرکت ترکیه‌ای Logo Business Solution می‌باشد. کارشناسان شرکت برگ سیستم از سال 1383 تجربه پیاده‌سازی نرم‌افزارهای Logo از جمله Tiger 3 Enterprise ،Tiger 3 ،Go 3  را دارا بوده و پروژه‌های مهمی را چه در سطح ملی و چه در سطح بین‌المللی به سرانجام رسانده‌اند.