دانلود کاتالوگ و بروشور

دانلود کاتالوگ و بروشور
دانلود کاتالوگ و بروشور

شرکت برگ سیستم به منظور سهولت دسترسی به معرفی امکانات، ویژگی‌ها و مزایای محصولات ERP  و سایر محصولات، کاتالوگ و بروشور آن‌ها را در دسترس بازدیدکنندگان گرامی قرار داده است. بروشور مابقی محصولات به زودی در اختیار قرارخواهد گرفت.

برای دریافت PDF نسخه الکترونیکی کاتالوگ هرکدام از محصولات، می‌توانید بر روی لینک (عکس) مربوطه کلیک فرمایید.

 


در مورد این مطلب نظر دهید. ایمیل و شماره تماس فقط برای مدیریت نمایش داده می شود.

شرکت برگ سیستم، در حال حاضر علاوه بر این که نماینده رسمی فروش، پیاده­‌سازی، بومی­‌سازی، سفارشی‌سازی و تنها عامل اعطای نمایندگی شرکت ترکیه­‌ای لوگو در ایران می­‌باشد، خود نیز محصولاتی نرم‌افزاری جدیدی را تولید می‌نماید که هم به صورت مستقل قابل استفاده هستند و هم به صورت یکپارچه با نرم افزار های ERP شرکت لوگو، قابلیت کارکرد دارند که لیست این محصولات در وب سایت قابل مشاهده است.

شرکت برگ سیستم ارائه دهنده  نرم افزار های ERP در صنایع مختلف از جمله پخش و توزیع ، خرده فروشی، فروشگاهی، تولیدی، بازرگانی و پیمانکاری، در سال 1390 تاسیس شد. این شرکت نماینده رسمی محصولات ERP شرکت ترکیه‌ای Logo Business Solution می‌باشد. کارشناسان شرکت برگ سیستم از سال 1383 تجربه پیاده‌سازی نرم‌افزارهای Logo از جمله Tiger 3 Enterprise ،Tiger 3 ،Go 3  را دارا بوده و پروژه‌های مهمی را چه در سطح ملی و چه در سطح بین‌المللی به سرانجام رسانده‌اند.