دسته بندی محصولات

مدیریت زمان

مدیریت زمان
مدیریت زمان
مدیریت زمان
مدیریت زمان
مدیریت زمان
مدیریت زمان
مدیریت زمان
مدیریت زمان

این سامانه نرم‌افزاری تحت وب با قابلیت اتصال به سایر سیستم های اطلاعاتی سازمان، به شرکتها، علی الخصوص شرکتهای پروژه محور و شرکتهای با تنوع کاری بالا، این امکان را می دهد تا کلیه عملکرد کارکنان خود را در یک قالب واحد مشاهده و گزارش گیری نمایند.

برخی از گزارشات قابل دریافت از نرم‌افزار مدیریت زمان:

 ✓زمان حضور پرسنل در سازمان

 ✓میزان زمان صرف شده بر روی هر پروژه

میزان زمان حضور در محل شرکت و یا محل هر مشتری

 ✓میزان کارکرد به تفکیک محصول

 ✓میزان کارکرد به تفکیک زیر محصول یا فعالیت

میزان کارکرد به سایر تفکیک های مورد نیاز شرکت

 برخی از مقایسات انجام شده بر روی گزارشات با توجه به داشبورد مدیریت طراحی شده با سلیقه مدیران:

 ✓میزان کل کار انجام شده بر روی مشتری‌ها

 ✓مقایسه میزان فعالیت پرسنل با جزئیات (کل، روزانه، ساعتی(

 ✓مقایسه میزان کار انجام شده بر روی هر محصول

 ✓و ...

این نرم افزار امکان برقراری ارتباط و دریافت اطلاعات از Microsoft Dynamics CRM و نرم افزار هایERP  شرکت لوگو را به صورت پیش فرض دارا بوده و دارای 3 سطح دسترسی: کارکنان سازمان، ادمین کمپانی و ادمین سیستم می باشد.

 

در مورد این مطلب نظر دهید. ایمیل و شماره تماس فقط برای مدیریت نمایش داده می شود.

شرکت برگ سیستم، در حال حاضر علاوه بر این که نماینده رسمی فروش، پیاده­‌سازی، بومی­‌سازی، سفارشی‌سازی و تنها عامل اعطای نمایندگی شرکت ترکیه­‌ای لوگو در ایران می­‌باشد، خود نیز محصولاتی نرم‌افزاری جدیدی را تولید می‌نماید که هم به صورت مستقل قابل استفاده هستند و هم به صورت یکپارچه با نرم افزار های ERP شرکت لوگو، قابلیت کارکرد دارند که لیست این محصولات در وب سایت قابل مشاهده است.

شرکت برگ سیستم ارائه دهنده  نرم افزار های ERP در صنایع مختلف از جمله پخش و توزیع ، خرده فروشی، فروشگاهی، تولیدی، بازرگانی و پیمانکاری، در سال 1390 تاسیس شد. این شرکت نماینده رسمی محصولات ERP شرکت ترکیه‌ای Logo Business Solution می‌باشد. کارشناسان شرکت برگ سیستم از سال 1383 تجربه پیاده‌سازی نرم‌افزارهای Logo از جمله Tiger 3 Enterprise ،Tiger 3 ،Go 3  را دارا بوده و پروژه‌های مهمی را چه در سطح ملی و چه در سطح بین‌المللی به سرانجام رسانده‌اند.