دسته بندی محصولات

دوره آموزشی ERP

آکادمی برگ سیستم به منظور ایجاد ارتباط بین افراد جویای کار و کارفرمایانی که نیاز به نیروی کار مسلط به نرم افزارهای ERP شرکت برگ سیستم می باشند، اقدام به برگزاری دوره های آموزشی به شرح زیر نموده است.

لیست برخی از فرصت های شغلی موجود نزد مشتریان نیز در این  لینک قابل مشاهده است.

در پایان دوره گواهی حضور برای شرکت کنندگان صادر خواهد شد.

کد دوره

نام دوره

مدت دوره

تاریخ شروع دوره

روزهای برگزاری

ساعت دوره

شهریه

TPI-001

دوره آموزشی Tiger Plus مقدماتی

36 ساعت

18 آذر 1395

پنج شنبه ها

8 الی 14

7.500.000 ریال

TPI-002

دوره آموزشی Tiger Plus پیشرفته

36 ساعت

14 بهمن 1395

پنج شنبه ها

8 الی 14

7.500.000 ریال

 

خواهشمند است جهت ثبت نام در دوره‌های فوق، شهریه مذکور را به شماره حساب 1259281168121 واریز و فیش واریزی را به Academy@bargsys.com ارسال نمایید.

 

در مورد این مطلب نظر دهید. ایمیل و شماره تماس فقط برای مدیریت نمایش داده می شود.

شرکت برگ سیستم، در حال حاضر علاوه بر این که نماینده رسمی فروش، پیاده­‌سازی، بومی­‌سازی، سفارشی‌سازی و تنها عامل اعطای نمایندگی شرکت ترکیه­‌ای لوگو در ایران می­‌باشد، خود نیز محصولاتی نرم‌افزاری جدیدی را تولید می‌نماید که هم به صورت مستقل قابل استفاده هستند و هم به صورت یکپارچه با نرم افزار های ERP شرکت لوگو، قابلیت کارکرد دارند که لیست این محصولات در وب سایت قابل مشاهده است.

شرکت برگ سیستم ارائه دهنده  نرم افزار های ERP در صنایع مختلف از جمله پخش و توزیع ، خرده فروشی، فروشگاهی، تولیدی، بازرگانی و پیمانکاری، در سال 1390 تاسیس شد. این شرکت نماینده رسمی محصولات ERP شرکت ترکیه‌ای Logo Business Solution می‌باشد. کارشناسان شرکت برگ سیستم از سال 1383 تجربه پیاده‌سازی نرم‌افزارهای Logo از جمله Tiger 3 Enterprise ،Tiger 3 ،Go 3  را دارا بوده و پروژه‌های مهمی را چه در سطح ملی و چه در سطح بین‌المللی به سرانجام رسانده‌اند.