دسته بندی محصولات

راهکار تولیدی

راهکار تولیدی
راهکار تولیدی
راهکار تولیدی
راهکار تولیدی
راهکار تولیدی
راهکار تولیدی
راهکار تولیدی
راهکار تولیدی

راهکار شرکت برگ سیستم پویا جهت استفاده در صنایع تولیدی، راهکاری نرم‌افزاری مبتنی بر ERP بوده که با تکیه بر تجربیات برتر (Best Practice) در کارخانجات مختلف، ایرانی و بین‌المللی تدوین شده است.

این راهکار به صورت کامل بر پایه نرم‌افزار ERP شرکت لوگو با نام Tiger 3 Enterprise International بوده که با توجه به ماشین آلات مورد استفاده در هر کارخانه، تولیدات کارخانه، روش برنامه‌ریزی، امکانات دستگاه‌های PLC و سایر شرایط موجود در هر کارخانه‌ای، به صورت کامل تحلیل و طراحی می‌گردد.

با توجه به این که در کارخانجات مختلف، نیازمندی‌های متفاوتی نیز موجود است، امکان استفاده از ابزارهای جانبی مورد نیاز هر پروژه نیز به صورت مجزا بررسی و پیشنهاد می‌گردد.

 

در مورد این مطلب نظر دهید. ایمیل و شماره تماس فقط برای مدیریت نمایش داده می شود.

شرکت برگ سیستم، در حال حاضر علاوه بر این که نماینده رسمی فروش، پیاده­‌سازی، بومی­‌سازی، سفارشی‌سازی و تنها عامل اعطای نمایندگی شرکت ترکیه­‌ای لوگو در ایران می­‌باشد، خود نیز محصولاتی نرم‌افزاری جدیدی را تولید می‌نماید که هم به صورت مستقل قابل استفاده هستند و هم به صورت یکپارچه با نرم افزار های ERP شرکت لوگو، قابلیت کارکرد دارند که لیست این محصولات در وب سایت قابل مشاهده است.

شرکت برگ سیستم ارائه دهنده  نرم افزار های ERP در صنایع مختلف از جمله پخش و توزیع ، خرده فروشی، فروشگاهی، تولیدی، بازرگانی و پیمانکاری، در سال 1390 تاسیس شد. این شرکت نماینده رسمی محصولات ERP شرکت ترکیه‌ای Logo Business Solution می‌باشد. کارشناسان شرکت برگ سیستم از سال 1383 تجربه پیاده‌سازی نرم‌افزارهای Logo از جمله Tiger 3 Enterprise ،Tiger 3 ،Go 3  را دارا بوده و پروژه‌های مهمی را چه در سطح ملی و چه در سطح بین‌المللی به سرانجام رسانده‌اند.