دسته بندی محصولات

راهکار فروشگاهی

راهکار فروشگاهی
راهکار فروشگاهی
راهکار فروشگاهی
راهکار فروشگاهی

راهکار شرکت برگ سیستم پویا جهت استفاده در فروشگاه‌ها، راهکاری نرم‌افزاری مبتنی بر ERP بوده که با تکیه بر تجربیات برتر (Best Practice) در فروشگاه‌های مختلف، چه در ایران و چه در فروشگاه‌های بین‌المللی و چند‌ملیتی، چه کوچک و چه بزرگ تدوین شده است.

در این راهکار، نرم‌افزار اصلی یکی از ERP های شرکت  لوگو خواهد بود و از ابزارهای جانبی تولید شده توسط شرکت برگ سیستم نیز به صورت مکمل استفاده خواهد شد.

نرم‌افزار های ERP قابل استفاده در راهکار فروشگاهی: 

Go 3 International ✓   

  Tiger 3 International ✓   

Tiger 3 Enterprise International ✓   

انواع نرم‌افزار های صندوق فروشگاهی:

(نرم‌افزار فروشگاهی آنلاین و آفلاین با امکانات ویژه) BARG POS ✓   

(نرم‌افزار فروشگاهی فقط آنلاین و با امکانات پایه) LOGO Retail ✓   

که از نرم‌افزارهای فوق جهت ثبت عملیات مرتبط با محیط فروشگاه از جمله شارژ انبار، تحویل صندوق، فروش، برگشتی، تعویض، هلد، وصول و ... استفاده می‌گردد.

در مورد این مطلب نظر دهید. ایمیل و شماره تماس فقط برای مدیریت نمایش داده می شود.

شرکت برگ سیستم، در حال حاضر علاوه بر این که نماینده رسمی فروش، پیاده­‌سازی، بومی­‌سازی، سفارشی‌سازی و تنها عامل اعطای نمایندگی شرکت ترکیه­‌ای لوگو در ایران می­‌باشد، خود نیز محصولاتی نرم‌افزاری جدیدی را تولید می‌نماید که هم به صورت مستقل قابل استفاده هستند و هم به صورت یکپارچه با نرم افزار های ERP شرکت لوگو، قابلیت کارکرد دارند که لیست این محصولات در وب سایت قابل مشاهده است.

شرکت برگ سیستم ارائه دهنده  نرم افزار های ERP در صنایع مختلف از جمله پخش و توزیع ، خرده فروشی، فروشگاهی، تولیدی، بازرگانی و پیمانکاری، در سال 1390 تاسیس شد. این شرکت نماینده رسمی محصولات ERP شرکت ترکیه‌ای Logo Business Solution می‌باشد. کارشناسان شرکت برگ سیستم از سال 1383 تجربه پیاده‌سازی نرم‌افزارهای Logo از جمله Tiger 3 Enterprise ،Tiger 3 ،Go 3  را دارا بوده و پروژه‌های مهمی را چه در سطح ملی و چه در سطح بین‌المللی به سرانجام رسانده‌اند.