نرم افزار مدیریت شعب

نرم افزار مدیریت شعب
نرم افزار مدیریت شعب
نرم افزار مدیریت شعب
نرم افزار مدیریت شعب

شرکت‌های که دارای شعبه می‌باشند و یا متشکل از مجموعه‌ای از شرکت‌ها هستند، در بهترین حالت از نرم‌افزاری متمرکز با بانک اطلاعاتی متمرکز استفاده می‌نمایند. اگر این امکان در شرکتی وجود نداشته باشد، ابزار مدیریت شعب، اجازه می‌دهد تا تراکنش‌هایی که در یک شعبه ثبت شده‌اند، به دفتر مرکزی منتقل شوند. یکی از ویژگی‌های این ابزار این است که در ارسال اطلاعات قابلیت انتخاب را برای مدیر سیستم فراهم می‌نماید تا تنها بخشی از اطلاعات که در مرکز کاربرد دارند ارسال گردد.

 

در مورد این مطلب نظر دهید. ایمیل و شماره تماس فقط برای مدیریت نمایش داده می شود.

شرکت برگ سیستم، در حال حاضر علاوه بر این که نماینده رسمی فروش، پیاده­‌سازی، بومی­‌سازی، سفارشی‌سازی و تنها عامل اعطای نمایندگی شرکت ترکیه­‌ای لوگو در ایران می­‌باشد، خود نیز محصولاتی نرم‌افزاری جدیدی را تولید می‌نماید که هم به صورت مستقل قابل استفاده هستند و هم به صورت یکپارچه با نرم افزار های ERP شرکت لوگو، قابلیت کارکرد دارند که لیست این محصولات در وب سایت قابل مشاهده است.

شرکت برگ سیستم ارائه دهنده  نرم افزار های ERP در صنایع مختلف از جمله پخش و توزیع ، خرده فروشی، فروشگاهی، تولیدی، بازرگانی و پیمانکاری، در سال 1390 تاسیس شد. این شرکت نماینده رسمی محصولات ERP شرکت ترکیه‌ای Logo Business Solution می‌باشد. کارشناسان شرکت برگ سیستم از سال 1383 تجربه پیاده‌سازی نرم‌افزارهای Logo از جمله Tiger 3 Enterprise ،Tiger 3 ،Go 3  را دارا بوده و پروژه‌های مهمی را چه در سطح ملی و چه در سطح بین‌المللی به سرانجام رسانده‌اند.