دسته بندی محصولات

فرصت های شغلی نزد مشتریان

آکادمی برگ سیستم به منظور ارتباط بین افراد جویای کار و کارفرمایانی که نیاز به نیروی کار مسلط به نرم‌افزارهای ERP شرکت برگ سیستم می‌باشند، در این صفحه فرصت‌های شغلی موجود نزد مشتریان را معرفی می‌نماید.

از مشتریان محترم خواهشمند است در صورت تمایل فرصت‌های شغلی خود را به همراه اطلاعات موجود در جدول و در صورت نیاز یک صفحه اطلاعات تکمیلی در رابطه با هر شغل به آدرس Academy@bargsys.com ارسال نمایند.

 

ردیف

نام شرکت

شغل مورد نظر

تحصیلات

حداقل سابقه کار

حداکثر سن

آدرس ایمیل ارسال رزومه

1 آتیه مد کیش حسابدار لیسانس 2 سال   HR@bargsys.com
2 تن ریس  حسابدار لیسانس 2 سال   HR@bargsys.com
3 صفاپخش Data Base Administrator لیسانس 5 سال 35 سال Safaerp@gmail.com
4 Polo Ralph Lauren حسابدار لیسانس 3 سال 35 سال HR@bargsys.com
5 Polo Ralph Lauren System Administrator لیسانس 3 سال 35 سال HR@bargsys.com

 

در مورد این مطلب نظر دهید. ایمیل و شماره تماس فقط برای مدیریت نمایش داده می شود.

شرکت برگ سیستم، در حال حاضر علاوه بر این که نماینده رسمی فروش، پیاده­‌سازی، بومی­‌سازی، سفارشی‌سازی و تنها عامل اعطای نمایندگی شرکت ترکیه­‌ای لوگو در ایران می­‌باشد، خود نیز محصولاتی نرم‌افزاری جدیدی را تولید می‌نماید که هم به صورت مستقل قابل استفاده هستند و هم به صورت یکپارچه با نرم افزار های ERP شرکت لوگو، قابلیت کارکرد دارند که لیست این محصولات در وب سایت قابل مشاهده است.

شرکت برگ سیستم ارائه دهنده  نرم افزار های ERP در صنایع مختلف از جمله پخش و توزیع ، خرده فروشی، فروشگاهی، تولیدی، بازرگانی و پیمانکاری، در سال 1390 تاسیس شد. این شرکت نماینده رسمی محصولات ERP شرکت ترکیه‌ای Logo Business Solution می‌باشد. کارشناسان شرکت برگ سیستم از سال 1383 تجربه پیاده‌سازی نرم‌افزارهای Logo از جمله Tiger 3 Enterprise ،Tiger 3 ،Go 3  را دارا بوده و پروژه‌های مهمی را چه در سطح ملی و چه در سطح بین‌المللی به سرانجام رسانده‌اند.