دسته بندی محصولات

پشتیبانی

پشتیبانی
پشتیبانی

پس از اتمام پیاده‌سازی نرم‌افزار ERP، شرکت برگ سیستم پویا در قالب قراردادهای SLA خدمات پشتیبانی را به مشتریان ارائه می‌دهد.

 :سطوح مختلف قرارداد پشتیبانی Service Level Agreement (SLA)

توافق‌نامه SLA به طور معمول میان عرضه‌کننده خدمات (Service Provider) و مشتری (Costumer) منعقد می‌شود. خدماتی که دراین بحث مورد توجه قرار دارند، تمامی خدماتی را شامل می‌شود که در وادی فناوری اطلاعات و ارتباطات ارائه می‌شوند. از این‌رو شرکت برگ سیستم با تنظیم توافق‌نامه SLA در سطوح مختلف، این امکان را برای مشتریان فراهم نموده است که با توجه به نیاز خود از خدمات پشتیبانی استفاده و هزینه کمتری را پرداخت نمایند.

انواع توافق‌نامه SLA :

Gold

Silver

A

B

C

برخی از خدمات قابل ارائه در سطوح قرارداد به شرح زیر می‌باشند:

On Call Support

آن دسته از مشتریان که فعالیت‌شان خارج از محدوده ساعت کاری بوده و یا به صورت شبانه‌روزی فعال هستند، به منظور دریافت خدمات در ساعات غیر اداری می توانند از خدمات on call استفاده نمایند. این خدمات در قرارداد سطح Gold ارائه می‌گردد.

  ✓بازدید دوره‌ای

به منظور پایش وضعیت استفاده نرم‌افزار در محل مشتری و همچنین جلوگیری از مشکلات احتمالی، در بازه‌های زمانی مختلفی بازدید دوره‌ای به صورت حضوری انجام می‌گردد.

تیکتینگ

یکی از مهمترین شاخص‌های پشتیبانی، میزان پاسخگویی و مدت زمان حل مشکل است که با استفاده از سیستم تیکتینگ، مشتریان محترم می‌توانند کلیه درخواست‌های خود را ثبت و به صورت الکترونیکی پیگیری نمایند.

  ✓مرکز تماس

مرکز تماس برگ سیستم، همواره پاسخگوی سوالات تلفنی مطرح شده توسط مشتریان می‌باشد و به منظور حفظ سابقه، کلیه تماس های مشتریان را به صورت تیکت نیز پیگیری می‌نماید.

  ✓پشتیبانی حضوری

در صورت تمایل مشتریان به دریافت خدمات حضوری، امکان ارائه خدمات حضوری علاوه بر خدمات غیر حضوری نیز وجود دارد که بخشی از آن به صورت رایگان در سطوح خدمات پیش‌بینی شده است.

  ✓طراحی گزارش

امکان گزارش‌سازی در کلیه نرم‌افزارهای شرکت برگ سیستم برای کاربران نهایی فراهم است و همچنین مشتریان به منظور تسریع در طراحی گزارشات دلخواه خود می‌توانند گزارشات مورد نیاز خود را به تیم پشتیبانی سفارش دهند. در هر سطح پشتیبانی نیز تعدادی گزارش رایگان گنجانده شده است.

 

در مورد این مطلب نظر دهید. ایمیل و شماره تماس فقط برای مدیریت نمایش داده می شود.

شرکت برگ سیستم، در حال حاضر علاوه بر این که نماینده رسمی فروش، پیاده­‌سازی، بومی­‌سازی، سفارشی‌سازی و تنها عامل اعطای نمایندگی شرکت ترکیه­‌ای لوگو در ایران می­‌باشد، خود نیز محصولاتی نرم‌افزاری جدیدی را تولید می‌نماید که هم به صورت مستقل قابل استفاده هستند و هم به صورت یکپارچه با نرم افزار های ERP شرکت لوگو، قابلیت کارکرد دارند که لیست این محصولات در وب سایت قابل مشاهده است.

شرکت برگ سیستم ارائه دهنده  نرم افزار های ERP در صنایع مختلف از جمله پخش و توزیع ، خرده فروشی، فروشگاهی، تولیدی، بازرگانی و پیمانکاری، در سال 1390 تاسیس شد. این شرکت نماینده رسمی محصولات ERP شرکت ترکیه‌ای Logo Business Solution می‌باشد. کارشناسان شرکت برگ سیستم از سال 1383 تجربه پیاده‌سازی نرم‌افزارهای Logo از جمله Tiger 3 Enterprise ،Tiger 3 ،Go 3  را دارا بوده و پروژه‌های مهمی را چه در سطح ملی و چه در سطح بین‌المللی به سرانجام رسانده‌اند.