دسته بندی محصولات

نرم افزار وصول اندروید

نرم افزار وصول اندروید
نرم افزار وصول اندروید

 نرم‌افزار وصول تحت اندروید ابزاری به‌روز و کارآمد جهت استفاده در شرکت های پخش مدرن است که می‌خواهند عملیات وصول خود را از راه دور مدیریت نمایند و علاوه بر آن بتوانند رسید وصول را در محل تحویل مشتری و ثبت اطلاعات نیز به صورت خودکار انجام شود.

برخی از امکانات نرم‌افزار وصول تحت اندروید:

 ✓امکان کارکرد آنلاین و آفلاین

 ✓ثبت وصول وجه نقد

 ✓ثبت دریافت چک

 ✓ثبت وصول کارتخوان

 ✓کنترل نحوه پرداخت با فاکتور

 ✓ارتباط بین سفارش / فاکتور با وصولی

 ✓راس گیری پرداخت

 ✓راس گیری از فاکتورهای باز

 ✓مشاهده خلاصه وضعیت مشتری

 ✓مشاهده تعداد چکهای برگشتی

مشاهده میزان اعتبار باز مشتری

 

دریافت فایل کاتالوگ

در مورد این مطلب نظر دهید. ایمیل و شماره تماس فقط برای مدیریت نمایش داده می شود.

شرکت برگ سیستم، در حال حاضر علاوه بر این که نماینده رسمی فروش، پیاده­‌سازی، بومی­‌سازی، سفارشی‌سازی و تنها عامل اعطای نمایندگی شرکت ترکیه­‌ای لوگو در ایران می­‌باشد، خود نیز محصولاتی نرم‌افزاری جدیدی را تولید می‌نماید که هم به صورت مستقل قابل استفاده هستند و هم به صورت یکپارچه با نرم افزار های ERP شرکت لوگو، قابلیت کارکرد دارند که لیست این محصولات در وب سایت قابل مشاهده است.

شرکت برگ سیستم ارائه دهنده  نرم افزار های ERP در صنایع مختلف از جمله پخش و توزیع ، خرده فروشی، فروشگاهی، تولیدی، بازرگانی و پیمانکاری، در سال 1390 تاسیس شد. این شرکت نماینده رسمی محصولات ERP شرکت ترکیه‌ای Logo Business Solution می‌باشد. کارشناسان شرکت برگ سیستم از سال 1383 تجربه پیاده‌سازی نرم‌افزارهای Logo از جمله Tiger 3 Enterprise ،Tiger 3 ،Go 3  را دارا بوده و پروژه‌های مهمی را چه در سطح ملی و چه در سطح بین‌المللی به سرانجام رسانده‌اند.