دسته بندی محصولات

امکانات جدید نرم افزار تبلت سفارش گیری در صنعت پخش

1392/03/06

نسخه جدید نرم افزار سفارش گیری تحت اندروید برگ سیستم با نام برگ پلاس، با امکانات جدید و متنوعی منتشر شد که از بین این امکانات اشاره به دو امکان زیر حایز اهمیت می باشد:

 

  1. ردیابی کالا بر اساس شماره سریال یا شماره دسته

در صنایع غذایی، آرایشی، بهداشتی استفاده از شماره دسته و در کالای دیجیتال استفاده از شماره سریال، کمک شایانی به ردیابی کالا در طول زنجیره تامین تا زنجیره فروش کالا می نماید. در نرم افزار ERP این امکان به سهولت وجود داشت و با اضافه شدن آن در نرم افزار تبلت کاربری و دقت استفاده از این موضوع افزایش قابل ملاحظه ای خواهد داشت. به نحوی که در تمامی مراحل ورودی و خروجی کالا و یا سفارش گذاری و مرجوعی می توان عملیات مربوطه را بر اساس شماره دسته/ سریال ثبت نمود تا  بتوان کنترل های داخلی را افزایش داد و فرآیند فراخوانی از بازار را در صورت نیاز به سهولت انجام داد.

از دیگر مزایای استفاده از این امکان، مدیریت تاریخ انقضای کالاهای فاسد شدنی است که قابلیت مدیریت به روش های FIFO و FEFO را به صاحبان صنایع می دهد تا با برنامه ریزی بهتر تاریخ انقضا، میزان دور ریز کالا و مرجوعی آن را به حداقل برسانند.

FIFO: First In First Out

FEFO: First Expire First Out

 

  1. ارسال پیام های Notification بین ویزیتور و سرپرست

در بسیار از مواقع در طول مسیر پخش یا مسیر ویزیت ممکن است نیاز به تبادل نظر و یا دریافت تائیدیه سرپرست یا مدیر فروش باشد از جمله مواردی که در طول مسیر مشتری جدید ثبت می گردد و یا مشتری درخواست افزایش اعتبار دارد. با ایجاد امکان ارسال پیام Notification  بین ویزیتور و سرپرست و یا سایر اعضای تیم، مدیریت موضوعاتی از این دست در کمترین زمان قابل انجام خواهد بود که در نهای باعث افزایش فروش و میزان رضایتمندی مشتریان خواهد شد.

همچنین اگر در طول روز تغییراتی بر روی قیمت های فروش و یا تخفیفات و سایر سیاست های فروش رخ دهد، از طریق این امکان اطلاع رسانی در حداقل زمان بین فروشندگان در سطح مسیر انجام خواهد شد تا خطای ثبت اطلاعات و یا سوء تفاهم بین فروشنده و مشتری به حداقل میزان برسد.

در مورد این مطلب نظر دهید. ایمیل و شماره تماس فقط برای مدیریت نمایش داده می شود.