دسته بندی محصولات

سخنرانی جناب اقای پژمان امینی، مدیر عامل برگ سیستم با موضوع مدیریت بحران و پیش بینی با استفاده از اطلاعات چند وجهی با ابزار داده کاوی و BI و ERP

1392/02/27

در دنیای پر تلاطم و در حال تغییر امروزه، چه در کسب و کارهای کوچک و چه در کسب و کارهای بزرگ، چابکی کسب و کار علی الخصوص در زمینه تصمیم گیری های به لحظه و به موقع، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. سخنرانی آقای پژمان امینی مدیرعامل شرکت برگ سیستم، حامی مالی سمینار، در زمینه آینده پژوهی با استفاده از اطلاعات چند وجهی با ابزار داده کاوی جهت پیش بینی تلاطم و تغییرات آینده ارائه شد. این رویکرد در راستای پیش بینی آینده، به کمک صاحبان کسب و کار می آید  و در نتیجه صاحبان کسب و کار خواهند توانست با داشبورد های مدیریتی و نرم افزار هوش تجاری ،بحران های کسب و کار خود را  مدیریت نمایند.

ازآنجا که در هر لحظه اطلاعات بسیار زیادی تولید می شود و تحلیل آن‌ها بسیار پیچیده و به صورتی دستی ناممکن خواهد بود، لذا با استفاده از داده کاوی، صاحبان کسب و کار می توانند اطلاعات خود را پالایش و آنالیز نموده و تحلیل های مناسبی از عملکرد خود داشته باشند تا تصمیم گیری های آتی خود را با بالاترین دقت انجام دهند.

در این سخنرانی اهمیت استفاده از نرم افزار های خرده فروشی و سیستم های برنامه ریزی منابع سازمان ERP در برنامه ریزی فروش  و محاسبه بهای تمام شده کالاها جهت پیش بینی دقیق تر سود سازمان ها بیان شد.

همچنین اشاراتی به  مدیریت زنجیره تامینSCM  و مدیریت ارتباط با مشتریان CRM بعنوان عوامل کمک کننده جلوگیری از بحران شد.

 

در مورد این مطلب نظر دهید. ایمیل و شماره تماس فقط برای مدیریت نمایش داده می شود.