دسته بندی محصولات

سفارشی سازی

سفارشی سازی
سفارشی سازی

با توجه به وجود نیازهای خاص در هر سازمان، شرکت برگ سیستم پویا  این امکان را فراهم نموده تا مشتریان بتوانند نیازمندی‌های خود را به صورت سفارشی به نرم‌افزار ERP اضافه نمایند و یا نرم‌افزارهای تخصصی موجود خود را با نرم‌افزارهای شرکت برگ سیستم یکپارچه نمایند.

انواع سفارشی‌سازی نرم‌افزار ERP:

  ایجاد تغییرات در فرآیندهای موجود

  اضافه نمودن یک ماژول خاص به نرم‌افزار

  یکپارچه‌سازی با سایر ابزارهای تخصصی

 

در مورد این مطلب نظر دهید. ایمیل و شماره تماس فقط برای مدیریت نمایش داده می شود.

شرکت برگ سیستم، در حال حاضر علاوه بر این که نماینده رسمی فروش، پیاده­‌سازی، بومی­‌سازی، سفارشی‌سازی و تنها عامل اعطای نمایندگی شرکت ترکیه­‌ای لوگو در ایران می­‌باشد، خود نیز محصولاتی نرم‌افزاری جدیدی را تولید می‌نماید که هم به صورت مستقل قابل استفاده هستند و هم به صورت یکپارچه با نرم افزار های ERP شرکت لوگو، قابلیت کارکرد دارند که لیست این محصولات در وب سایت قابل مشاهده است.

شرکت برگ سیستم ارائه دهنده  نرم افزار های ERP در صنایع مختلف از جمله پخش و توزیع ، خرده فروشی، فروشگاهی، تولیدی، بازرگانی و پیمانکاری، در سال 1390 تاسیس شد. این شرکت نماینده رسمی محصولات ERP شرکت ترکیه‌ای Logo Business Solution می‌باشد. کارشناسان شرکت برگ سیستم از سال 1383 تجربه پیاده‌سازی نرم‌افزارهای Logo از جمله Tiger 3 Enterprise ،Tiger 3 ،Go 3  را دارا بوده و پروژه‌های مهمی را چه در سطح ملی و چه در سطح بین‌المللی به سرانجام رسانده‌اند.