دسته بندی محصولات

پیاده سازی ERP

پیاده سازی ERP
پیاده سازی ERP

شرکت برگ سیستم پویا، جزو جامعه پیاده‌سازان بین‌المللی نرم افزار های ERP شرکت LOGO بوده و با تکیه به تجربیات برتر (Best Practice) در صنایع مختلف، اقدام به پیاده‌سازی ERP می‌نماید.

شرکت برگ سیستم به منظور پیاده‌سازی ERP با استفاده از متدلوژی LMSI (Logo Method for System Implementation) و بومی‌سازی آن مطابق با نیازمندی‌های فرهنگی کسب و کار در ایران، اقدام می‌نماید.

مراحل اصلی کار در متدلوژی پیاده سازی ERP شرکت لوگو:

1. دریافت لیست نیازمندی‌های مشتری (RFP)

2. پاسخ به RFP بر اساس توانمندی‌های موجود

3. عقد قرارداد

4. مطالعه وضعیت موجود سازمان

5. تعیین نیازمندی نرم‌افزاری و تهیه مستند SRS

6. طراحی پارامترهای و فرآیندهای نرم‌افزار بر اساس SRS

7. مستند نمودن طراحی‌های نرم‌افزاری در مستند SDD

8. تهیه مستند Gap Analysis

9. عملیاتی نمودن سیستم (Go Olive)

10. پشتیبانی در دوره  Go Live

11. خاتمه پروژه

12. عقد قرارداد پشتیبانی

در صورت نیاز به دریافت اطلاعات تکمیلی می‌توانید با تکمیل فرم درخواست زیر، سوالات خود را مطرح نمایید. کارشناسان مربوطه در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

در مورد این مطلب نظر دهید. ایمیل و شماره تماس فقط برای مدیریت نمایش داده می شود.

شرکت برگ سیستم، در حال حاضر علاوه بر این که نماینده رسمی فروش، پیاده­‌سازی، بومی­‌سازی، سفارشی‌سازی و تنها عامل اعطای نمایندگی شرکت ترکیه­‌ای لوگو در ایران می­‌باشد، خود نیز محصولاتی نرم‌افزاری جدیدی را تولید می‌نماید که هم به صورت مستقل قابل استفاده هستند و هم به صورت یکپارچه با نرم افزار های ERP شرکت لوگو، قابلیت کارکرد دارند که لیست این محصولات در وب سایت قابل مشاهده است.

شرکت برگ سیستم ارائه دهنده  نرم افزار های ERP در صنایع مختلف از جمله پخش و توزیع ، خرده فروشی، فروشگاهی، تولیدی، بازرگانی و پیمانکاری، در سال 1390 تاسیس شد. این شرکت نماینده رسمی محصولات ERP شرکت ترکیه‌ای Logo Business Solution می‌باشد. کارشناسان شرکت برگ سیستم از سال 1383 تجربه پیاده‌سازی نرم‌افزارهای Logo از جمله Tiger 3 Enterprise ،Tiger 3 ،Go 3  را دارا بوده و پروژه‌های مهمی را چه در سطح ملی و چه در سطح بین‌المللی به سرانجام رسانده‌اند.