دسته بندی محصولات

نرم افزار LOGO Mind Insight

نرم افزار LOGO Mind Insight
نرم افزار LOGO Mind Insight
نرم افزار LOGO Mind Insight
نرم افزار LOGO Mind Insight
نرم افزار LOGO Mind Insight
نرم افزار LOGO Mind Insight
نرم افزار LOGO Mind Insight
نرم افزار LOGO Mind Insight

شرکت لوگو  طبق قرارداد OEM که با شرکت Qlik Technology منعقد نموده است، نرم افزار Qlik Sense را با نام تجاری Logo Mind Insight عرضه می نماید که کلیه مشخصات کاربری نرم افزار عیناً مطابق با همان نرم افزار بوده و تنها نام آن تغییر کرده است.
شرکت برگ سیستم به عنوان نماینده رسمی شرکت لوگو، امکان ارائه لایسنس های این نرم افزار را مستقیماً به نام مشتری دارد و مشتریان محترم می توانند بدون دغدغه حق مالکیت، از این نرم افزار به صورت قانونی استفاده نمایند.
این راهکار نرم‌افزاری، یکی از پیشرفته‌ترین و پیشرو ترین راهکارهای هوش تجاری self service می‌باشد.

 

 

 

برخی از قابلیت‌های نرم‌افزار هوش تجاری:

گزارشات پویا
با وجود گزارشات پویا، کاربران در واحدهای سازمانی متقاوت می‌تواند از گزارشات یکسان، با ابعاد کاربردی متفاوتی استفاده نمایند.

✓ داشبوردهای مدیریتی
با گزارشاتی که به صورت داشبوردی تهیه می‌شوند، سازمان شما می‌تواند به سادگی و در کمترین زمان، داده‌های خود را تحلیل نماید.

✓ کاربری ساده با Drag & Drop
یکی از امکانات منحصر به فرد نرم افزار Qlik Sense این است که شما به سادگی می توانید با طراحی data Model ها با ساختار Dimension و Measure، در هر لحظه به راحتی تمام اطلاعات خود را از جنبه های مختلف تحلیل و مصور سازی (visualization) نمایید.

✓ دسترسی سریع به منابع اطلاعاتی مختلف
در نرم افزار qlik sense شما می توانید به منابع اطلاعاتی متفاوتی متصل شوید و داشبوردهای اطلاعاتی ای بسازید که در آن واحد از بانکهای اطلاعاتی مختلف اطلاعات را نمایش می دهند.

✓ یکپارچه‌سازی اطلاعات
ابزار ساده یکپارچه‌سازی این امکان را به شما می‌دهد که سازمان خود را از ابعاد مختلف و با اطلاعات متفاوت، همگی را با یک ساختار تحلیل نمایید.

✓ طراحی ریسپانسیو Responsive
به لطف طراحی ریسپانسیو در این نرم افزار تحت وب، امکان مشاهده گزارشات از روی هر نوع دستگاهی میسر می باشد و به سادگی شما می توانید علاوه بر کامپیوتر، بر روی موبایل و تبلت نیز به گزارشات خود دسترسی کامل داشته باشید.

✓ جستجوی هوشمند
در این نرم افزار ساختار جستجو بدین صورت است که شما با جستجوی یک کله در یک داشبورد، نرم افزار به صورت خودکار در کلیه فیلدها این جستجو را به صورت هوشمند انجام می دهد و قابلیت های بسیار عالی بر روی فیلترینگ نتایج جستجو وجود دارد.

✓ داستان سرایی داده ها
در نرم افزار Qlik Sense این امکان وجود دارد که سناریو های مختلفی از یک داشبورد را ذخیره نموده و به جزئیات آن در تحلیل ها دسترسی پیدا کرد.

✓ داشبوردهای آماده
شرکت لوگو برای مشتریان خود این امکان را فراهم نموده است که با استفاده از یکپارچه سازی و طراحی های از قبل انجام شده، مشتریان محصولات ERP بتوانند تنها با نصب نرم افزار Logo Mind Insight از داشبوردهای پیش فرض و آماده استفاده نمایند. محصولاتی که این یکپارچه سازی برای آنها انجام شده است شامل موارد زیر می باشند

Go Plus

Tiger Plus

Tiger Enterprise

J-eetah

J-guar

Logo Ocean

LOGO CRM

✓ قیمت گذاری جذاب
یکی از نقات قوت تفاهم نامه فی مابین لوگو و کلیک تکنولوژی شیوه قیمت گذاری این نرم افزار با نام تجاری logo Mind Insight می باشد که از تعداد 5 کاربر به بالا، هزینه آن از خرید مستقیم از شرکت کلیک نیز کمتر خواهد بود.

دریافت فایل کاتالوگ

در مورد این مطلب نظر دهید. ایمیل و شماره تماس فقط برای مدیریت نمایش داده می شود.