دسته بندی محصولات

نرم افزار J-eetah

نرم افزار J-eetah
نرم افزار J-eetah
نرم افزار J-eetah
نرم افزار J-eetah
نرم افزار J-eetah
نرم افزار J-eetah
نرم افزار J-eetah
نرم افزار J-eetah

نرم‌افزار J-eetah International یک نرم‌افزار ERP تحت وب بسیار مناسب برای شرکت‌های کوچک و متوسط می‌باشد.

ماژول‌های پایه نرم‌افزار J-eetah :

این ماژول‌ها، ماژول‌هایی هستند که در نرم‌ا‌فزار پایه وجود دارند و در صورت نیاز، مشتریان می­‌توانند از لیست ماژول‌های اضافه نیز مواردی را خریداری نمایند.

  ✓انبار

 حسابداری نقدی

 خرید

 حسابداری تعهدی

  فروش

 حسابداری شعب

 خزانه

 حسابداری تورمی

 اموال

 گزارش ساز

 

                                                                دریافت فایل کاتالوگ

ماژول‌های اضافه نرم‌افزار J-eetah : ماژول‌هایی هستند که در پکیج اصلی نرم‌افزار j-eetah International نبوده ولی با خریداری آن‌ها، قابلیت استفاده از آن‌ها در نرم‌افزار به صورت یکپارچه فراهم خواهد شد.

حقوق و دستمزد

 ✓واردات

 ✓صادرات

 ✓حسابداری تلفیقی

 ✓پخش و توزیع اندروید

تحت وب، نرم‌افزار J-eetahتحت وب

نرم‌افزارهای j-eetah و j-guar از سری ERP های تحت وب شرکت لوگو  می‌باشند که با این تکنولوژی میتوان از هر نقطه به نرم‌افزار دسترسی داشت.

هلدینگ، نرم‌افزار J-eetahهلدینگ

نرم‌افزارهای لوگو قابلیت ایجاد ساختار هلدینگ را داشته و در آن می‌توان عملیات بین شرکت‌ها را به صورت یکپارچه مدیریت و از امکانات حسابداری تجمیعی و تلفیقی استفاده نمود.

شعب، نرم‌افزار J-eetahشعب

این نرم‌افزار به مدیران و کاربران این امکان را می‌دهد که در نقاط جغرافیایی مختلف، به نرم‌افزار دسترسی داشته باشند و با استفاده از امکانات آن کلیه عملیات خود را مدیریت نمایند و در نهایت حسابداری نیز می‌تواند از این امکانات به منظور حسابداری شعب استفاده نماید.

سفارشی سازی، نرم‌افزار J-eetahسفارشی سازی

با وجود ابزار Logo Platform Tailot (LPT)  که شرکت لوگو در اختیار عرضه‌کنندگان نرم‌افزارهایش قرار داده است، امکان متناسب‌سازی نرم‌افزار و همچنین یکپارچه‌سازی آن با سایر نرم‌افزارها به سادگی محیا باشد.

موبایل، نرم‌افزار J-eetahموبایل

با استفاده از اپلیکیشن‌های موبایل امکان ثبت عملیات و همچنین گزارشگیری چه در اندروید و چه در iOS فراهم می‌باشد.

یکپارچهیکپارچه، نرم‌افزار J-eetah

با وجود ساختار یکپارچه موجود در نرم‌افزار، کاربران به یک باره به تمامی نیازمندی‌های خود دسترسی خواهند داشت و با این ساختار هم نیاز کاربران به ارتباطات کم‌تر خواهد شد و هم میزان کنترل‌های داخلی درون سیستم و به صورت خودکار بسیار بالاتر خواهد بود.

قابل اطمینان، نرم‌افزار J-eetahقابل اطمینان

با توجه به کارکرد نرم‌افزار در شرکت‌های متعدد در صنایع مختلف، امکان اتکا به نرم‌افزار بسیار بالا بوده و به‌راحتی می‌توان به کلیه خروجی‌های سیستم اطمینان نمود و فرآیندهای کنترلی زائد را از چرخه فعالیت شرکت خارج نمود.

انعطاف پذیر، نرم‌افزار J-eetahانعطاف پذیر

به لطف ابزارهای سفارشی سازی شرکت لوگو، این امکان برای کاربران فراهم شده است که خود بدون نیاز به تماس با شرکت عرضه‌کننده نرم‌افزار، نیازمندی‌های خاص خود را به شخصه در سیستم ایجاد و به‌راحتی از آن استفاده نمایند.

کاربری راحت، نرم‌افزار J-eetahکاربری راحت

با تجربه بیش از 30 ساله‌ای که در شرکت لوگو با میلیون ها کاربر در کشورهای مختلف وجود داشته، در حال حاضر به گفته کارشناسان اهل فن، این نرم‌افزار یکی از راحت‌ترین کاربری‌ها را در بین نرم افزار های ERP دارا می‌باشد.

چند زبانه، نرم‌افزار J-eetahچند زبانه

این نرم‌افزار با توجه با ساختار چند زبانه خود این امکان را برای شرکت‌ها فراهم نموده است که به راحتی هم با شرکای خارجی بتوانند مشارکت نمایند و هم بتوانند از این نرم‌افزار در کشورهای مختلف استفاده نموده و به توسعه بازار بپردازند.

چند ارزی، نرم‌افزار J-eetahچند ارزی

با گسترش روز افزون مبادلات تجاری میان شرکت‌ها در کشورهای مختلف و همچنین وجود شرکت‌های چند ملیتی و سرمایه گذار، امکانات چند ارزی موجود در نرم‌افزار فرصت گسترش بازار را در اختیار صاحبان مشاغل قرار داده است.

سرعت بالا، نرم‌افزار J-eetahسرعت بالا

با این نرم‌افزار تحت هر شرایطی انتظار سرعت و بازدهی بالا را داشته باشید چه در زمان ترافیک کاری و چه در حجم بالای عملیات.

پشتیبانی بین المللی

در صورتی که قصد توسعه کسب و کار خود را دارید، استفاده از این نرم‌افزار با وجود پشتیبانی در کشورهای مختلف و به زبان محلی هر کشور، یکی از گزینه‌های بسیار خوب محسوب می‌گردد.

استانداردهای بین المللی و ایرانیاستانداردهای بین‌المللی و ایرانی، نرم‌افزار J-eetah

با تجربه موفقی که این نرم‌افزار در شرکت‌های بین‌المللی در کشورهای مختلف از جمله ایران داشته است، تمامی استانداردهای حسابداری از جمله FAS52, IAS, IFRS و استانداردهای تدوین شده توسط سازمان حسابرسی در آن گنجانده شده و به خوبی قابل استفاده در کشورهای مختلف می‌باشد.

در مورد این مطلب نظر دهید. ایمیل و شماره تماس فقط برای مدیریت نمایش داده می شود.