دسته بندی محصولات

نرم افزار J-Guar

نرم افزار J-Guar
نرم افزار J-Guar
نرم افزار J-Guar
نرم افزار J-Guar
نرم افزار J-Guar
نرم افزار J-Guar
نرم افزار J-Guar
نرم افزار J-Guar

نرم‌افزار InternationalJ-guar  یک نرم‌افزار ERP بسیار مناسب برای شرکت‌های بزرگ در صنایع تولیدی و غیرتولیدی می‌باشد.

ماژول‌های پایه نرم‌افزار J-guar :این ماژول‌ها، ماژول‌هایی هستند که در نرم‌افزار پایه وجود دارند و در صورت نیاز، مشتریان می‌­توانند از لیست ماژول‌های اضافه نیز مواردی را خریداری نمایند.                            

 ✓انبار

 حسابداری نقدی

 تدارکات

  حسابداری تعهدی

 خرید

  حسابداری شعب

 فروش

  حسابداری تورمی

 پخش و توزیع

 بودجه

 خزانه

  مدیریت پرسنلی

  اموال

  گزارش ساز

  حسابداری نقدی

 گردش کار

  دریافت فایل کاتالوگ

 

ماژول‌های اضافه نرم‌افزار J-guar :

ماژول‌هایی هستند که در پکیج اصلی نرم‌افزار InternationalJ-guar   نبوده ولی با خریداری آن‌ها، قابلیت استفاده از آن‌ها در نرم‌افزار به صورت یکپارچه فراهم خواهد شد.

 ✓حقوق و دستمزد

 بهای تمام شده صنعتی

 واردات

 مدیریت تولید

  صادرات

 مدیریت پروژه

 حسابداری تلفیقی

 پخش و توزیع اندروید

 مناقصات

  نرم افزار فروشگاهی

 قرارداد

 

 

تحت وب، نرم‌افزار J-Guarتحت وب

نرم‌افزارهای j-eetah و j-guar از سری ERP های تحت وب شرکت لوگو می‌باشند که با این تکنولوژی می‌توان از هر نقطه به نرم‌افزار دسترسی داشت.

هلدینگ، نرم‌افزار J-Guarهلدینگ

نرم‌افزارهای لوگو قابلیت ایجاد ساختار هلدینگ را داشته و در آن می‌توان عملیات بین شرکت‌ها را به صورت یکپارچه مدیریت و از امکانات حسابداری تجمیعی و تلفیقی استفاده نمود.

شعب، نرم‌افزار J-Guarشعب

این نرم‌افزار به مدیران و کاربران این امکان را می‌دهد که در نقاط جغرافیایی مختلف، به نرم‌افزار دسترسی داشته باشند و با استفاده از امکانات آن کلیه عملیات خود را مدیریت نمایند و در نهایت حسابداری نیز می‌تواند از این امکانات به منظور حسابداری شعب استفاده نماید.

سفارشی سازی، نرم‌افزار J-Guarسفارشی‌سازی

با وجود ابزار Logo Platform Tailot (LPT)  که شرکت لوگو در اختیار عرضه‌کنندگان نرم‌افزارهایش قرار داده است، امکان متناسب‌سازی‌ نرم‌افزار و همچنین یکپارچه‌سازی آن با سایر نرم‌افزارها به سادگی محیا باشد.

موبایل، نرم‌افزار J-Guarموبایل

با استفاده از اپلیکیشن‌های موبایل امکان ثبت عملیات و همچنین گزارش‌گیری چه در اندروید و چه در iOS فراهم می‌باشد.

یکپارچه، نرم‌افزار J-Guarیکپارچه

با وجود ساختار یکپارچه موجود در نرم‌افزار، کاربران به یک باره به تمامی نیازمندی‌های خود دسترسی خواهند داشت و با این ساختار هم نیاز کاربران به ارتباطات کم‌تر خواهد شد و هم‌ میزان کنترل‌های داخلی درون سیستم و به صورت خودکار بسیار بالاتر خواهد بود.

قابل اطمینان، نرم‌افزار J-Guarقابل اطمینان

با توجه به کارکرد نرم‌افزار در شرکت‌های متعدد در صنایع مختلف، امکان اتکا به نرم‌افزار بسیار بالا بوده و به راحتی می‌توان به کلیه خروجی‌های سیستم اطمینان نمود و فرآیندهای کنترلی زائد را از چرخه فعالیت شرکت خارج نمود.

انعطاف پذیر، نرم‌افزار J-Guarانعطاف پذیر

به لطف ابزارهای سفارشی سازی شرکت لوگو، این امکان برای کاربران فراهم شده است که خود بدون نیاز به تماس با شرکت عرضه‌کننده نرم‌افزار، نیازمندی‌های خاص خود را به شخصه در سیستم ایجاد و به‌راحتی از آن استفاده نمایند.

کاربری راحت، نرم‌افزار J-Guarکاربری راحت

با تجربه بیش از 30 ساله‌ای که در شرکت لوگو با میلیون‌ها کاربر در کشورهای مختلف وجود داشته، در حال حاضر به گفته کارشناسان اهل فن، این نرم‌افزار یکی از راحت‌ترین کاربری‌ها را در بین نرم‌افزارهای ERP دارا می‌باشد.

چند زبانه، نرم‌افزار J-Guarچند زبانه

این نرم‌افزار با توجه با ساختار چند زبانه خود این امکان را برای شرکت‌ها فراهم نموده است که به‌راحتی هم با شرکای خارجی بتوانند مشارکت نمایند و هم بتوانند از این نرم‌افزار در کشورهای مختلف استفاده نموده و به توسعه بازار بپردازند.

چند ارزی، نرم‌افزار J-Guarچند ارزی

با گسترش روز افزون مبادلات تجاری میان شرکت‌ها در کشورهای مختلف و همچنین وجود شرکت‌های چند ملیتی و سرمایه‌گذار، امکانات چند ارزی موجود در نرم‌افزار فرصت گسترش بازار را در اختیار صاحبان مشاغل قرار داده است.

سرعت بالا، نرم‌افزار J-Guarسرعت بالا

با این نرم‌افزار تحت هر شرایطی انتظار سرعت و بازدهی بالا را داشته باشید چه در زمان ترافیک کاری و چه در حجم بالای عملیات.

پشتیبانی بین‌المللی، نرم‌افزار J-Guarپشتیبانی بین المللی

در صورتی که قصد توسعه کسب و کار خود را دارید، استفاده از این نرم‌افزار با وجود پشتیبانی در کشورهای مختلف و به زبان محلی هر کشور، یکی از گزینه های بسیار خوب محسوب می‌گردد.

استاندارد های بین‌المللی و ایرانی، نرم‌افزار J-Guarاستانداردهای بین المللی و ایرانی

با تجربه موفقی که این نرم‌افزار در شرکت‌های بین‌المللی در کشورهای مختلف از جمله ایران داشته است، تمامی استانداردهای حسابداری از جمله FAS52, IAS, IFRS و استانداردهای تدوین شده توسط سازمان حسابرسی در آن گنجانده شده و به خوبی قابل استفاده در کشورهای مختلف می‌باشد.

 

در مورد این مطلب نظر دهید. ایمیل و شماره تماس فقط برای مدیریت نمایش داده می شود.