دسته بندی محصولات

نرم افزار Tiger Plus

نرم افزار Tiger Plus
نرم افزار Tiger Plus
نرم افزار Tiger Plus
نرم افزار Tiger Plus
نرم افزار Tiger Plus
نرم افزار Tiger Plus
نرم افزار Tiger Plus
نرم افزار Tiger Plus
نرم افزار Tiger Plus
نرم افزار Tiger Plus
نرم افزار Tiger Plus
نرم افزار Tiger Plus
نرم افزار Tiger Plus
نرم افزار Tiger Plus
نرم افزار Tiger Plus
نرم افزار Tiger Plus

نرم‌افزار Tiger Plus International یک نرم‌افزار ERP جامع و بسیار مناسب برای شرکت‌های متوسط و بزرگ در صنایع غیر تولیدی و تولیدی‌های ساده می‌باشد.

ماژول‌های پایه نرم‌افزار Tiger Plus :

 این ماژول‌ها، ماژول‌هایی هستند که در نرم‌افزار پایه وجود دارند و در صورت نیاز، مشتریان می­‌توانند از لیست ماژول‌های اضافه نیز مواردی را خریداری نمایند.

 انبار

 اموال

 ✓خرید

 حسابداری نقدی

 ✓تدارکات

 حسابداری تعهدی

  ✓قرارداد

 حسابداری تورمی

 ✓فروش

  تولید فوری (بدون برنامه ریزی)

 ✓پروژه

  گردش کار

 ✓خزانه

 ✓      گزارش ساز

دریافت فایل کاتالوگ

 

ماژول‌های اضافه نرم‌افزار Tiger Plus:

ماژول‌هایی هستند که در پکیج اصلی نرم‌افزار Tiger Plus نبوده ولی با خریداری آن‌ها، قابلیت استفاده از آن‌ها در نرم‌افزار به صورت یکپارچه فراهم خواهد شد.

 ✓حقوق و دستمزد

بودجه

پخش و توزیع

حسابداری تلفیقی

واردات

مدیریت روابط مشتری

صادرات

پخش و تولید اندروید

مناقصات

نرم افزار فروشگاهی

 

هلدینگ، Tiger Plusهلدینگ

نرم‌افزارهای لوگو قابلیت ایجاد ساختار هلدینگ را داشته و در آن می‌توان عملیات بین شرکت‌ها را به صورت یکپارچه مدیریت و از امکانات حسابداری تجمیعی و تلفیقی استفاده نمود.

 شعبشعب، Tiger Plus

این نرم‌افزار به مدیران و کاربران این امکان را می‌دهد که در نقاط جغرافیایی مختلف، به نرم‌افزار دسترسی داشته باشند و با استفاده از امکانات آن کل مدیریت نمایند و در نهایت حسابداری نیز می‌تواند از این امکانات به منظور حسابداری شعب استفاده نماید.

راهکارهای موازی Tiger Plusراهکارهای موازی

 با وجود ابزارهایی که شرکت لوگو در اختیار عرضه کنندگان نرم‌افزارهایش قرار داده است، این امکان فراهم شده که برای منظورهای خاص، نرم‌افزار‌های متعددی تولید شوند که کلیه این نرم‌افزارها در محیطی مشترک قابل مشاهده بوده تا بنا به نیاز مشتریان به آنها پیشنهاد داده شود. امکان یکپارچه‌سازی نرم‌افزارهای آماده نیز با استفاده از ابزار Logo Objects (LO) مهیا می‌باشد.

سفارشی سازی، Tiger Plusسفارشی‌سازی

به کمک ابزار Logo Objects Designer (LOD)، امکان سفارشی‌سازی در محیط نرم افزار Tiger Plus موجود می‌باشد. به نحوی که علاوه بر طراحی فرم‌ها، امکان نوشتن ماژول‌های جدید در نرم‌افزار، با حفظ یکپارچگی وجود خواهد داشت.

موبایل، Tiger Plusموبایل

 با استفاده از اپلیکیشن‌های موبایل امکان ثبت عملیات و همچنین گزارش‌گیری چه در اندروید و چه در iOS فراهم می‌باشد.

یکپارچه، Tiger Plus یکپارچه

 با وجود ساختار یکپارچه موجود در نرم‌افزار، کاربران به یک باره به تمامی نیازمندی‌های خود دسترسی خواهند داشت و با این ساختار هم نیاز کاربران به ارتباطات کم‌تر خواهد شد و هم میزان کنترل‌های داخلی درون سیستم و به صورت خودکار بسیار بالاتر خواهد بود.

قابل اطمینان، Tiger Plusقابل اطمینان

 با توجه به کارکرد نرم‌افزار در شرکت‌های متعدد در صنایع مختلف، امکان اتکا به نرم‌افزار بسیار بالا بوده و به‌راحتی می‌توان به کلیه خروجی‌های سیستم اطمینان نمود و فرآیندهای کنترلی زائد را از چرخه فعالیت شرکت خارج نمود.

انعطاف‌پذیر، نرم افزار Tiger Plusانعطاف‌پذیر 

به لطف ابزارهای سفارشی‌سازی شرکت لوگو، این امکان برای کاربران فراهم شده است که خود بدون نیاز به تماس با شرکت عرضه کننده نرم‌افزار، نیازمندی‌های خاص خود را به شخصه در سیستم ایجاد و به‌راحتی از آن استفاده  نمایند.

کاربری راحت، نرم افزار Tiger Plusکاربری راحت

 با تجربه بیش از 30 ساله‌ای که در شرکت لوگو با میلیون‌ها کاربر در کشورهای مختلف وجود داشته، در حال حاضر به گفته کارشناسان اهل فن، این نرم‌افزار یکی از راحت ترین کاربری ها را در بین نرم افزار های ERP دارا می‌باشد.

چند زبانه، نرم افزار Tiger Plusچند زبانه

 این نرم‌افزار با توجه با ساختار چند زبانه خود این امکان را برای شرکت‌ها فراهم نموده است که به راحتی هم با شرکای خارجی بتوانند مشارکت نمایند و هم بتوانند از این نرم‌افزار در کشورهای مختلف استفاده نموده و به توسعه بازار بپردازند.

چند ارزی، نرم‌افزار Tiger Plus چند ارزی

 با گسترش روز‌افزون مبادلات تجاری میان شرکت‌ها در کشورهای مختلف و همچنین وجود شرکت‌های چند ملیتی و سرمایه گذار، امکانات چند ارزی موجود در نرم‌افزار فرصت گسترش بازار را در اختیار صاحبان مشاغل قرار داده  است.

سرعت بالا، نرم‌افزار Tiger Plusسرعت بالا

با این نرم‌افزار تحت هر شرایطی انتظار سرعت و بازدهی بالا را داشته باشید چه در زمان ترافیک کاری و چه در حجم بالای عملیات    

پشتیبانی بین‌المللی، نرم‌افزار Tiger Plus پشتیبانی بین‌المللی

 در صورتی که قصد توسعه کسب و کار خود را دارید، استفاده از این نرم‌افزار با وجود پشتیبانی در کشورهای مختلف و به زبان محلی هر کشور، یکی از گزینه‌های بسیار خوب محسوب می‌گردد.

استانداردهای بین‌المللی و ایرانی، نرم‌افزار Tiger Plusاستانداردهای بین المللی و ایرانی

با تجربه موفقی که این نرم‌افزار در شرکت‌های بین‌المللی در کشورهای مختلف از جمله ایران داشته است، تمامی استانداردهای حسابداری از جمله FAS52, IAS, IFRS و استانداردهای تدوین شده توسط سازمان حسابرسی در آن گنجانده شده و به خوبی قابل استفاده در کشورهای مختلف می‌باشد.

 

در مورد این مطلب نظر دهید. ایمیل و شماره تماس فقط برای مدیریت نمایش داده می شود.